היא חזקה מעוצבת ומרווחת ובכל זאת הקאמרי החדשה, אינה מתפשרת כאשר מדובר בחיסכון בצריכת הדלק. כל אלה בשילוב טכנולוגיות הקצה המתקדמות והמראה עוצר הנשימה הופכים את הקאמרי למכונית המנהלים האידאלית עבורך. לאחר 17 שנות פיתוח הקאמרי הנוכחית היא האמינה והאיתנה ביותר. מכונית שתמיד תוכל לסמוך עליה בכל דרך, ובכל משימה.

נוחות וטכנולוגיה

מערכת ההנעה ההיברידית עברה סדרה ארוכה של שיפורים ועדכונים כדי לספק את חווית הנהיגה הטובה ביותר שהכרת. יחידת ההנעה החשמלית מפיקה יותר מומנט ויוצרת תאוצות חזקות וזמינות כח עדיפה על כל רכב אחר בקבוצה. מיקום מחדש של הסוללה ההיברידית ושימוש במערכת המתלים האחוריים המתקדמת של הקאמרי, הופכים אותה לבטוחה ונוחה מתמיד גם בכבישים מפותלים ובקצב נהיגה מהיר.

תא הנהג וסביבת הנוסעים מזמינים אותך לעשות יותר בזכות עיצוב שהוא מצד אחד שימושי ומצד שני – וואהו! – מעוצב וחכם. תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, הופכים כל מפגש עם הפנים של הקאמרי לחוויית פרימיום.

בטיחות

בטיחות מעל לכל. וזו לא רק אימרה. בקאמרי הייבריד יש 10 כריות אוויר, מערך נרחב של מערכות בטיחות אקטיביות כמו בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית, בקרת סטיה מנתיב, זיהוי הולכי רגל, ניטור שטחים מתים ועוד. כי להביא את המשפחה הביתה בשלום זה הכי חשוב.

   טויוטה קאמרי הייבריד 

**דגם SE (ספורט אדישן) של רכב המנהלים המפנק מבית טויוטה עכשיו במלאי בלעדי! **

מחיר מחירון: 198,900  ש”ח

דגם +LE כולל מושב נהג חשמלי מתכוונן עכשיו במלאי בלעדי!

מחיר מחירון: 178,900  ש”ח

מתחייבים למחיר הנמוך בישראל !

se.png
מפרט טויוטה קאמרי
הקונה יירשם כבעלים ראשון (00 בעלים קודמים)
רכב חדש 🔹 יבוא מקביל 🔹 טרייד אין 🔹 עד 100% מימון
3 שנות אחריות יבואן

* ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

** מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

התכנים בדף זה נלקחו מהאתר הראשי של חברת אוטומקס למעבר לאתר לחץ כאן