** הצורה החדשה! היברידית משודרגת עם חבילת TSS מקורית לבטיחות מירבית! **

טויוטה יאריס הייבריד החדשה משלבת עיצוב חדשני ודינאמי – בעל מראה ייחודי אשר מחמיא לכל נהג או נהגת. בחזית בולט עיצוב החרטום החדש ומאחור יחידות תאורה הנותנות ליאריס מראה מפוסל ודינאמי. תא הנהג הוא מפגן ליכולת הגבוהה של טויוטה ליצור סביבה המתאימה לך. אלגנטי ואיכותי, הייטקי ומאובזר מאד. עיצוב חכם, ניצול מיטבי של חלל הפנים הגדול ומושבים מרווחים – חוברים יחד לחווית נהיגה יוצאת דופן. ברשימת האיבזור תמצאו מולטימדיה עם מסך מגע 7 אינטש ברזולוציה גבוהה, מחשב דרך מתקדם, כניסה ללא מפתח ומערכות בטיחות מתקדמות שאין באף מכונית מקבילה ליאריס.
ביצועים ואיבזור
טויוטה יאריס הייבריד מצוידת בשני מנועים: מנוע בנזין 1.5 ל” ומנוע חשמלי הפועלים יחד כדי להעניק לך חווית נהיגה מעולה, זמינות כוח מיידית אבל גם – ובעיקר – צריכת דלק חסכונית מאד וזיהום אוויר מזערי. TSS – מערכת קדם התנגשות של טויוטה שומרת עליך ממכוניות אחרות ומפגעים על הכביש. כאשר נקלעים למצב שלא ניתן למנוע התנגשות מתקבלות התראות קוליות וחזותיות בולטות ואוטומטית מופעלת מערכת הבלמים עד לעצירה מלאה (זמין בחלק מהדגמים).

בטיחות

טויוטה יאריס הייבריד מצוידת ב- 7 כריות אוויר, מערכת בקרת משיכה המונעת סיחרור גלגלים על כביש חלק (TRC), בקרת יציבות המזהה החלקה או אובדן שליטה ומייצבת את המכונית וכן חיישני אבדן לחץ אוויר בצמיגים עיגוני איזופיקס למושבי בטיחות לילדים ועוד. לא פלא שלטויוטה יאריס הייבריד ציון מירבי של 5 כוכבים במבחני הריסוק.

טויוטה יאריס הייבריד Style

TOYOTA YARIS

מתחייבים למחיר הנמוך בישראל !

מחיר מחירון: 109,900 ש”ח

מפרט 2019.jpg
yaris.jpg
yaris_polution-1200x261 2019.png
הקונה יירשם כבעלים ראשון (00 בעלים קודמים)
רכב חדש 🔹 יבוא מקביל 🔹 טרייד אין 🔹 עד 100% מימון
3 שנות אחריות יבואן

* ייתכנו שינויים קלים במפרט בהתאם למועד ההזמנה או לרמת הגימור

** מפרט זה אינו מהווה מצג מחייב, התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

התכנים בדף זה נלקחו מהאתר הראשי של חברת אוטומקס למעבר לאתר לחץ כאן